کاربردهای کیف های زنانه

در حال حاضر در سراسر دنیا یکی از زمینه هایی که تولید کنندگان پوشاک روی آن بیش ترین تمرکز را دارند، پوشاک و محصولاتی است که توسط زنان مورد استفاده قرار می گیرند. کیف دستی زنانه به دلیل تقاضای بالایی که برای آن ها در بازار وجود دارد، یکی از اصلی ترین منابع کسب در آمد محسوب می شود.

در نتیجه رقابت در این خصوص بالا است. افزودن تنوع به محصولات تولیدی یکی از اصولی است که تولیدکنندگان موفق به خوبی نسبت به آن آگاهی دارند و سعی می کنند تا تنوع را به این محصولات بیافزایند. هر چه تنوع و طیف کاربرد این محصولات مخصوص بانوان بیش تر باشد، محبوبیت و تقاضا برای آن ها نیز افزایش می یابد.

در بین تولیدات و محصولات مختلفی که در بازار وجود دارد، کیف های زنانه یکی از پر استفاده ترین محصولات موجود در بازار محسوب می شود. این کیف ها تنوع بسیار بالایی دارند و می توانند به خوبی هر سلیقه ای را پوشش دهند.

اما کدام کیف زنانه مناسب شما است؟ آیا می توان همه نمونه های کیف زنانه موجود در بازار را خریداری کرد؟ قطعا هر مدل و نمونه ای را که خریداری کنید باز هم مدل دیگری برای خرید وجود دارد. در نتیجه بهتر است نمونه های متفاوت کیف زنانه موجود در بازار را بشناسید و با توجه به کاربرد های آن و استفاده ای که می توانند برای شما داشته باشند، بهترین مدل کیف دستی زنانه را انتخاب کنیم. در ادامه ما به بررسی برخی از بهترین مدل ها پرداخته ایم.

کیف زنانه رودوشی

یکی از پر استفاده ترین و کاربردی ترین مدل کیف های موجود در بازار، کیف های رودوشی است که اصطلاحا به آن ها کیف های روزمره نیز گفته می شوند. این کیف ها در سایز های استانداردی هستند که هر کدام متناسب با سلیقه های متفاوت است. با داشتن یک بند که روی دوش قرار می گیرد، استفاده از این کیف ها بسیار راحت است.

مارک ها و برند های متفاوتی انواع کیف های رودوشی را در سایز های کاربردی تولید می کنند. برخی از انواع این کیف های رودوشی سایز های بسیار بزرگی دارند و از همین جهت نیز می توانند به خوبی وسایل متعدد بانوان را در خود جای دهند. این دسته از کیف های بزرگ تر معمولا بین بانوان کارمند و شاغل محبوبیت زیادی دارند. همچنین در بسیاری از موارد به دلیل جای زیادی که این کیف ها دارند، به آن ها کیف مناسب خرید نیز می گویند.

برخی دیگر نیز سایز های کوچکی دارند و بند آن ها بلند تر است. این کیف ها نیز بسیار سبک بوده و حمل آن ها بسیار راحت تر است. بسیاری از استایل های راحتی با این دسته از کیف های سایز کوچک ست می شوند. در کل کیف های رودوشی می توانند هم زیپ دار باشند، هم این که به واسطه یک دکمه بسته شوند.

کیف های دستی

این دسته از کیف ها نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد. این کیف ها نیز دارای دسته ای کوتاه هستند که در دست جا می شوند و به صورت دستی حمل می شوند. این نمونه ها نیز در سایز های متفاوتی موجود هستند و می توانند کوچک یا بزرگ باشند.

در بسیاری از موارد، کیف ها ترکیبی بین مدل دستی و رودوشی هستند. یعنی هم دارای دسته ای کوتاه برای حمل دستی هستند، هم این که بند های بلندی دارند که در صورت تمایل می توان آن ها را به صورت رودوشی نیز مورد استفاده قرار داد.

 

 

 

کیف های زنانه کلاچ

این نمونه ها یکی از بهترین مدل های کیف دستی زنانه برای استفاده در مهمانی ها و مجالس رسمی و خصوصی است. چرا که معمولا در این مکان ها از کیف های بزرگ و دست و پا گیر استفاده نمی شود. در نتیجه کیف های کلاچ که طرح هایی متنوع و زیبا دارند و از ظرافت بالایی نیز برخوردار هستند، با سایز هایی کوچک که در دست جا می شوند، گزینه ای ایده آل برای این مکان ها هستند.

البته اکثر نمونه های موجود از کیف های کلاچ سایز های کوچکی دارند و نمی توان وسایل زیادی را در آن قرار داد. با این حال برخی از برند ها انواعی از این کیف های زیبا را طراحی کرده اند که با وجود ظرافت و حمل دستی ساده، امکان قرار دادن وسایل بیش تری در آن ها نیز وجود دارد.

کیف های کلاچ به صورت کلی در اشکال بسیار متفاوتی تولید می شوند. عمده این کیف ها به شکل مستطیل اند. اما با این حال فرم های مربع شکل، دایره ای و حتی بیضی شکل نیز از این کیف ها موجود است.

کیف دستی زنانه

 

کیف های زنانه مجلسی

این کیف ها دیزاین و طراحی مخصوص به خود را دارند و معمولا سایز آن ها از کوچک تا متوسط متغیر است. این دسته از کیف های مجلسی با طرحی چشمگیر می توانند با طیف وسیعی از لباس های مجلسی ست شوند. خصوصا برخی از مدل های کیف های مجلسی که با سنگ های درخشانی تزیین شده اند.

دسته های این کیف ها معمولا از جنس فلزاتی ضد رنگ و طلایی یا نقره ای هستند. در مواردی نیز از زنجیر های با کیفیتی که تغییر رنگ نمی دهند برای تولید این کیف دستی زنانه استفاده می شود. این کیف ها از آن جایی که مجلسی و ظریف هستند معمولا جای زیادی نیز برای قرار دادن وسایل در آن وجود ندارد.

 

کیف های اسپرت و کراس اور

کیف های اسپرت معمولا طیف استفاده بسیار زیادی دارند. این کیف ها هیچ محدودیت سنی ندارند و حتی در مواردی هم آقایان و هم بانوان می توانند از آن ها استفاده کنند. به صورت معمول جنس این کیف ها از چرم بوده و با یک بند بلند به صورت کج استفاده می شوند.

این کیف ها نیز کاربردی های بالایی دارند و می توان از آن ها برای استفاده های روزمره استفاده کرد. علاوه بر این این کیف ها برای کوهنوردی، پیاده روی و استفاده های روزانه بسیار کاربردی هستند. این کیف ها سبک، کاربردی، با دوام و بسیار جا دار هستند.

 

کیف های زنانه ادرای

یکی از کیف های کاربردی زنانه آن دسته از کیف هایی هستند که معمولا کاربرد اداری و رسمی دارند. این کیف ها سایز های بزرگی دارند و معمولا نیز از جنس چرمی هستند. سایز و ابعاد بزرگ آن ها و ظاهر ساده و رسمی آن، این کیف های زنانه را به گزینه انتخابی بسیار از زنان کارمند و حتی دانشجو تبدیل کرده است.

کیف دستی زنانه تنوع بسیار بالاتری دارند و تنها به مواردی که در این جا به آن ها اشاره شد، خلاصه نمی شوند. کیف های متنوع با طرح ها و رنگ های مختلف و از همه مهم تر سایز های متفاوت، هر کدام به نحوی می توانند نیاز های بانوان به کیف های مختلف را برطرف سازند.

منابع:

https://www.stylecraze.com/articles/types-of-handbags-and-purses/